fbpx Про центр | Центр специальной подготовки

Про центр

 

«Центр специальної підготовки» — це тренингова компанія, метою котрої є проведення курсів, лекцій, семінарів та майстер-класів з надання першої невідкладної допомоги та відпрацювання спеціальних навичок з порятунку життя в умовах надзвичайних станів. 

Наші інструктори — досвідчені фахівці! 
Всі наші інструктори з клінічним досвідом і пройшли сертифіковані курси Європейської Ради Реанімації, Американської Асоціації Серця, International  Trauma  Life Support та Центру Екстреної медичної допомоги та  медицини катастроф МОЗ України.  

Наша міссія:
Рятувати життя і попереджати смерть та інвалідність через навчання невідкладної медичної допомоги.  Центр створено для популяризації в Україні міжнародних стандартів надання першої невідкладної допомоги і безпеки життєдіяльності людини. 

Наші партнери — це надійність! 
Ми щільно співпрацюємо з тренінговими  компаніями, навчальними центрами та курсовими комбінатами підприємств. 

Міжнародна довіра і визнання 
Центр спеціальної підготовки з 2016 року проводить сертифіковані міжнародні курси American Heart Association та International  Trauma  Life Support. У 2021 році Центр спеціальної підготовки отримав офіційний статус філії International  Trauma  Life Support в Україні

Якісне навчання
Наші тренінги інтегровані до програм підготовки телоохоронців, персоналу готелей і ресторанів,  інструкторів туризму, співробітників АЗС та інших фахівців. Ми використовуємо сучасні методики навчання дорослих та навчально-методичні матеріали, манкекени, муляжі, імітатори, навчальне та справжнє медичне обладнання та витратні матеріали. 

 

О Центре специальной подготовки