fbpx Про центр | Центр специальной подготовки

Про центр

 

«Центр специальної підготовки» — це тренингова компанія, метою котрої є проведення курсів, лекцій, семінарів та майстер-класів з надання першої невідкладної допомоги та відпрацювання спеціальних навичок з порятунку життя в умовах надзвичайних станів. 

Наші інструктори — досвідчені фахівці! 
Всі наші інструктори з клінічним досвідом (екстрена та невідкладна медична допомога, відділення анестезіології та реанімації, рятувальні служби, війська) пройшли сертифіковані курси Європейської Ради Реанімації, American Heart Association, International  Trauma  Life Support та Центру Екстреної медичної допомоги та  медицини катастроф МОЗ України.  

Наша міссія:
Рятувати життя і попереджати смерть та інвалідність через навчання невідкладної медичної допомоги.  Центр створено для популяризації в Україні міжнародних стандартів надання першої медичної та невідкладної допомоги і безпеки життєдіяльності людини. 

Наші партнери — це надійність! 
Ми щільно співпрацюємо з тренінговими  компаніями, навчальними центрами та курсовими комбінатами підприємств. 

Міжнародна довіра і визнання 
Центр спеціальної підготовки з 2016 року проводить сертифіковані міжнародні курси American Heart Association та International  Trauma  Life Support. У 2021 році Центр спеціальної підготовки отримав офіційний статус філії International  Trauma  Life Support в Україні

Якісне навчання
Наші тренінги інтегровані до програм підготовки телоохоронців, персоналу готелей і ресторанів,  інструкторів туризму, співробітників АЗС та інших фахівців. Ми використовуємо сучасні методики навчання дорослих та навчально-методичні матеріали, манкекени, муляжі, імітатори, навчальне та справжнє медичне обладнання та витратні матеріали. Наші навчальні програми відповідають сучасним медичним і педагогічним знанням, міжнародним рекомендаціям і стандартам, чинним нормативним документам Міністерства охорони здоров'я України.

 

Центр спеціальної підготовки є Товариством з обмеженою відповідальністю, що розпочало свою діяльність на початку 2015 року. 

Із Статутом організації можна ознайомитись тут

 

О Центре специальной подготовки