fbpx Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS) | Центр специальной подготовки
Дати проведення: 25.01.20 до 26.01.20 21.03.20 до 22.03.20

Advanced Cardiovascular Life Support
(ACLS) 

Програма курсу

Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS)

Advanced Cardiovascular Life Support Provider Course

Увага! Групи курсу 25-26.01.2020 р. набрано, реєстрація на ці дати не приймається. Чекаємо на Вас на наступному курсі!

Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS) є спеціалізованим курсом, в якому підкреслюється важливість командної динаміки та якісної комунікації, системного підходу до наданння медичної допомоги та невідкладнох допомоги після відновлення спонтанного кровообігу.  Он також охоплює забезпечення прохідності дихальних шляхів та фармакотерапію. В даному курсі учасники засвоюють практичні навички як у великих, так і малих групах, також на оціночних станціях, шляхом реалізації симульованих тематичних клінічних сценаріїв. 

ACLS створений для медичних працівників, що безпосередньо проводять або беруть участь у проведенні реанімаційних заходів та/або надають допомогу пацієнтам з гострою серцево-судинною патологією: персонал бригад екстреної та невідкладної допомоги, відділень інтенсивної терапії та реанімації, кардіологів, неврологів, терапевтів, лікарів приймальних відділень, тощо.  Курс також буде корисним для інтернів та студентів старших курсів медичних ВНЗ. 

Сертифікованный курс American Heart Association, що офіційно проводиться на території України! Курс проводиться досвідченими сертифікованими інструкторами ACLS Польського Міжнародного тренінгового центру  American Heart Association  та Українського тренінгового сайту АНА Special Training Center.

На цей час при підготоці до курсів використовуються оригінальні учбові матеріали АНА англійською мовою!

Зміст курсу:

 • Заходи з базової підтримки життя: ефективний зовнішній масаж серця, використанння мішка Амбу з маскою, а також автоматичного зовнішнього дефібрилятора (AED)
 • Розпізнання та невідкладна допомога при зупинці дихання і кровообігу 
 • Розпізнання та невідкладна допомога при станах, що призводять до зупинки кровообігу 
 • Забезпечення прохідності дихальних шляхів
 • Гострий коронарний синдром
 • Гострі порушення мозкового кровообігу
 • Розпізнання та невідкладна допомога при загрозливих порушеннях серцевого ритму та провідності 
 • Ефективна робота в якості члена та лідера реанімаційної бригади 
 • Ефективна робота реанімаційної бригади
 • Протоколи, стандарти, схеми лікування

Переваги та особливості:

 • Використання реального медичного обладнання
 • Ефективне засвоєння навичок підтримки життя та кардіореанімації 
 • Відпрацювання ефективної взаємодії членів реанімаційної бригаді під час проведення реанімаційних заходів 
 • Симуляція реальних клінічних сценаріїв
 • Навчальні станції відпрацювання практичних навичок та алгоритмів дій в клінічних сценаріях: індивідуально, в якості члена команди та в ролі керівника команди 

Тривалість курсу: 2 дні

Курс проводиться сертифікованими інструкторами Міжнародного тренінгового центру Американської Асоціації Серця Medycyna Praktyczna - Skolenia s.c., Польща та Центру Спеціальної Підготовки.

Наприкінці курсу проводиться тестовий та практичний іспити. В залежності від результату іспитів учасники отримують сетрифікат  от результатов экзамена участники получают сертификат та електронну картку Американської Асоціації Серц або довідку про участь у курсі. Сертифікат є чинним на протязі 2 років. 

[ читати далі ]
Вартість

5100 грн.

До вартості включені оригінальні учбові материали Американської Асоціації Серця англійською мовою, додаткові дидактичні матеріали для підготовки до курсу, обід та кава-брейки , сертифікати та eCard. 
Оплата: повна передоплата на банківський рахунок організації
Скидки Центру на даний курс не розповсюджуються

Приватний клієнт
Корпоративний клієнт
 
1 Начало 2 Завершен

Умови і правила участі читати обов'язково!

У разі незгоди з правилами і умовами курсу, Ви не можете приймати в ньому участь. Немає сенсу себе примушувати.
 
1 Начало 2 Завершен

Умови і правила участі читати обов'язково!

У разі незгоди з правилами і умовами курсу, Ви не можете приймати в ньому участь. Немає сенсу себе примушувати.

Инструкторы курса

Инструктор-преподаватель, сертифицированный Украинским научно-практическим центром экстренной медицинской помощи и медицины катастроф Министерства здравоохранения Украины, American Heart Association, International  Trauma  Life Support.

Обучение за рубежом: курсы Advanced Life Support Provider Course Европейского совета по реанимации, Краков, Польша; International Trauma Life Support Advanced Provider and Instructor Courses;  Advanced

Инструктор-преподаватель, сертифицированный  Украинским научно-практическим центром экстренной медицинской помощи и медицины катастроф Министерства здравоохранения Украины, Americn Heart Association. Обучение за рубежом и на курсах с международной сертификацией: Basic Life Support for Healthcare Provider Provider, Advanced Cardiovascular Life Support  by American Heart Association, ITLS Advanced Provider. 

Фельдшер