fbpx Для корпоративних клієнтів | Центр специальной подготовки

Для корпоративних клієнтів

 

Компаніям, підприємствам і організаціям, організованим групам

ПРОГРАММА КУРСУ

Корпоративним клієнтам
Керівникам підприємств та організацій, HR-менеджерам, відповідальним за техніку безпеки ми маємо спеціальну пропозицію! Компаниії та групи осіб можуть замовити корпоративний курс. Провести курс ми можемо у вас на підприємстві, заздалегідь обговоривши дату. З вашого боку, для проведення якісного тренінгу, потрібне просторе приміщення з можливістю вивести на стіну презентацію С вашей стороны, для проведения качественного тренинга, требуется просторное помещение с возможностью вывести на стену чи екран презентацію, фото- та відеоматеріали. Все необхідне обладнання та витратні матеріали ми привеземо з собою. 

Якщо ви бажаєте провести заняття для свого персоналу в офісі, можливі декілька варіантів:

  • Семінар тривалістю 2-3 години, будь-яка кількість слухачів;
  • Тренінг на повний день (6 годин без врахування перерв) для групи від 10 до 18 осіб.

Для ефективного засвоєння теоретичного матеріалу та відпрацювання практичних навичок, під час тренінгу ми застосовуємо сучасні манекени і муляжі, плакатну продукцію, посібники та відеоматеріали. Також на тренінгу учасники отримують друковані навчальні матеріали. Отримані знання будуть корисні вашим співробітникам як на робочому місці, так і в повсякденному житті. 

Форма оплати:  безготівковий розрахунок, можливий готівковий.
Для постійних клієнтів та при замовленні декількох курсів чи для великої кількості співробітників ми пропонужємо спеціальні умови і знижки! 

Клиенти, що замовляли у нас корпоративні тренінги