fbpx Надання допомоги при ДТП | Центр специальной подготовки
Дати проведення: 22.11.20

Надання допомоги при ДТП

Програма курсу

Надання допомоги при ДТП

Размір групи обмежений 10 учасниками у відповідності до вимог адаптивного карантину!  

Курс розрахований на всіх учасників дорожнього руху - водіїв та пішоходів. Окрім базового алгоритму дій при ДТП і виявленні факторів небезпеки, до програми входять первинний огляд постраждалого, оцінка ознак життя та виклик ектреної допомоги. Відпрацьовуються екстрена евакуація постраждалого з транспортного засобу та перекладання на транспортний щит.  На курсі розглядається склад автомобільної аптечки та даються рекомендації з її комплектації. 

Програма курсу:

  • Базовий алгоритм дій при дорожньо-транспортному випадку: огляд місця події, виявлення чинників, що загрожують постраждалому та рятівникам; огородження місця ДТП.
  • Первинний огляд постраждалого, визначення ознак життя, виклик екстреної допомоги.
  • Огляд постраждалого з травмою (травма-огляд): виявлення переломів кісток, забоїв м'якиї тканин, ознак черепно-мозкової травми; травма шийного відділу хребта і накладання шийного коміра; швидке видобування постраждалого з транспортного засобу; травма хребта і спинного мозку, перекладання постраждалого на транспортний щит.
  • Аптечка АМА-1. Огляд стандартної аптечки та рекомендації з її комплектації. 

Тривалість: 1 день

[ читати далі ]
Вартість

800 грн.

Оплата курсу: повна передоплата на банківський рахунок організації карткою Visa або MasterCard за допомогою платіжного сервісу Fonfy. До вартості курсу включено навчальні та витратні матеріали, кетеринг, випуск сертифікату. 

Приватний клієнт
Корпоративний клієнт
 
1 Начало 2 Завершен

Умови і правила участі читати обов'язково!

У разі незгоди з правилами і умовами курсу, Ви не можете приймати в ньому участь. Немає сенсу себе примушувати.
 
1 Начало 2 Завершен

Умови і правила участі читати обов'язково!

У разі незгоди з правилами і умовами курсу, Ви не можете приймати в ньому участь. Немає сенсу себе примушувати.

Инструкторы курса

Інструктор-викладач, сертифиікований Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, Americn Heart Association та European Resuscitation Council. Навчання на курсах з міжнародною сертифікацією, в т.ч. і за кордоном:  Basic Life Support for Healthcare Provider Provider, Advanced Cardiovascular Life Support  by American Heart Association Provider та Instructor, International

Інструктор-викладач, сертифікований Європейською Радою Реанімації, Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, American Heart Association,  International  Trauma  Life Support, а также Emergency First Response.

Навчання та стажування за кордоном: Basic Life Support/Automated External Defibrillation Provider and Instructor Courses Європейської

Инструктор-преподаватель, сертифицированный Украинским научно-практическим центром экстренной медицинской помощи и медицины катастроф Министерства здравоохранения Украины, American Heart Association, International  Trauma  Life Support.

Координатор курсов Центра Специальной Подготовки. 

Обучение на международных сертифицированных курсах: Basic Life Support for Healthcare Providers and Instructor Courses, Advanced Cardiovascular