fbpx Надання допомоги при ДТП | Центр специальной подготовки
Дати проведення: 02.11.19

Надання допомоги при ДТП

Програма курсу

Надання допомоги при ДТП

Курс розрахований на всіх учасників дорожнього руху - водіїв та пішоходів. Окрім базового алгоритму дій при ДТП і виявленні факторів небезпеки, до програми входять первинний огляд постраждалого, оцінка ознак життя та виклик ектреної допомоги. Відпрацьовуються екстрена евакуація постраждалого з транспортного засобу та перекладання на транспортний щит.  На курсі розглядається склад автомобільної аптечки та даються рекомендації з її комплектації. 

Програма курсу:

  • Базовий алгоритм дій при дорожньо-транспортному випадку: огляд місця події, виявлення чинників, що загрожують постраждалому та рятівникам; огородження місця ДТП.
  • Первинний огляд постраждалого, визначення ознак життя, виклик екстреної допомоги.
  • Огляд постраждалого з травмою (травма-огляд): виявлення переломів кісток, забоїв м'якиї тканин, ознак черепно-мозкової травми; травма шийного відділу хребта і накладання шийного коміра; швидке видобування постраждалого з транспортного засобу; травма хребта і спинного мозку, перекладання постраждалого на транспортний щит.
  • Аптечка АМА-1. Огляд стандартної аптечки та рекомендації з її комплектації. 

Тривалість: 1 день

[ читати далі ]
Вартість

600 грн.

Приватний клієнт
Корпоративний клієнт
 
1 Начало 2 Завершен

Умови і правила участі читати обов'язково!

У разі незгоди з правилами і умовами курсу, Ви не можете приймати в ньому участь. Немає сенсу себе примушувати.
 
1 Начало 2 Завершен

Умови і правила участі читати обов'язково!

У разі незгоди з правилами і умовами курсу, Ви не можете приймати в ньому участь. Немає сенсу себе примушувати.

Инструкторы курса

Инструктор-преподаватель, сертифицированный  Украинским научно-практическим центром экстренной медицинской помощи и медицины катастроф Министерства здравоохранения Украины, Americn Heart Association. Обучение за рубежом и на курсах с международной сертификацией: Basic Life Support for Healthcare Provider Provider, Advanced Cardiovascular Life Support  by American Heart Association, ITLS Advanced Provider. 

Фельдшер